مهاجر قم

خوشحالم که توی قم هستم. هم شغلم رو بهترین میدونم و هم مطالعه و تحصیلات و سطح علم اندوزی را در حد خوبی برآورد می کنم. جاهایی که مشغول هستند رو در سطح بسیار خوبی میدونم. دانشگاه و شاگرد هایی هم که توی این دو ترم داشتم نیز قابل قبول بوده. خدا بیشتر کنه.

شکر خدا با خیلی از مسائلی هم که مردم غر میزنن و شاکی اند، دست و پنجه ی خوبی نرم کردیم. و به لطف خدا از همه چیز راضی هستم. از همسرم از اخلاقم و میزان از خود گذشتگی هامون برای هم. از تلاش و تبیین اهداف. از فیلم ها و سخنرانی ها و مطالعات و برنامه های مطالعات دینی از همه اولی تر قرآن و تفسیر.

از میزان استراحت و کار و درس و طلبگی و دانشگاه های مجازی که توشون درس می خونم گرفته تا درس هایی که می خوام خودم رو آماده کنم تا در دانشگاه و سایر جاها بدهم .

از همه مهم تر دوست ها و رفیق هام و همکارام و هدف مراکز و محصولاتی که داریم تولید می کنیمه. همکارای دائم الوضوی فکر دین. با همت و نه متعصب بلکه حمیت و مردونگی و غیرت.

اگر در گذشته مشکلم سر و کله زدن با آدم های بی خدا یا بی ایمان یا کم ایمان یا ... اینها بود الان به تببین و مسائل تربیت فرزند و چه کنیم تا ره گم نشود و چیز های دیگر میپردازیم.

ایشالا مشکل خونه هم به همت رئیس جمهور حل میشه و ریشه ی بیخونگی و اجاره خونه های بالا و اینها هم حل میشه ایشالا اسلام به همت این جوونای جنگ و انقلاب بیشتر اعتلا پیدا کنه.

/ 1 نظر / 64 بازدید
قم برعکس

سلام به شما دوست عزیز اولین فتوبلاگ جدی و تخصصی عکاسی قم با نام قم برعکس امروز آغاز به کار کرد. منتظر حضور سبز شما در این وبلاگ[گل]