همه چیز برام دوباره نو شده
ساعت ۱٢:٢٧ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۳ خرداد ،۱۳٩٠   کلمات کلیدی: دلایل سفر به قم ،وضعیت درس ،وضعیت شغلی ،خدا محوری

بعد از حدود 5 سال خدا خواست که دوباره دلایل اومدن به قم رو مرور کنم. وقتی که تصمیم گرفتم دیگه برم.

1- تحصیل اموری که برای خودم لازم و وظیفه ی شرعی می دونستم

2- تشکیل خانواده آسانه ولی حفظش تدبیر می خواد و شرایط شهر و محیط اثر داره

3- کار و تلاش سودمند و نه کار و تلاش زیادی که فقط اسم و رسم داره مثل کار توی تهران ( درسته که کار توی قم زیاد به نظر نمیاد و هیچکی دهنش وا نمی مونه ولی بهتره که بری و تهران و حقوق های خیلی بالا در شرکت ها و سازمان های دهن پر کن داشته باشی و یه سری مسائل که میگم)

4- مرور پیوسته و تطبیق و مشاوره و مشورت با کسایی که اینجا هستن. کمک می کنن.

5- فقدان آدم هایی که هنوز ایمان فرزندم شکل نگرفته ممکنه نویز ایجاد کنند

6- برکاتی که به دلیل بزرگان و خواص خدا بر شهر قم نازل میشه و استفاده از اونها حتی به اندازه ی یک بار نماز جماعت و یا شب احیاء

7- دوستا و همکارای خاکی که خودشون رو بخاطر بچه تهرون بودن از همه ی عالم و آدم بهتر نمی دونن. چه در حرف چه در عمل . چون بعضی ها در تهران غرور ندارن ولی آثار علمی منتج از خاکی بودن مثل شرکت در اردوهای جهادی و به فکر همسایه ی شهر و همسایه های ملی شون بودن رو ندارن. (به فکر شهرستانا نیستند) به فکر آبادانی ایران نیستند. به فکر ادامه دادن راه خمینی و شهدا نیستن. و این خیلی بده . خیلی

8 - کارفرماهایی که رشوده بدهند ندارم. کارفرمایی که کابل برق رو از پشت کنتور بخاطر خصومت اش با جمهوری اسلامی رد کنه و برق شرکت رو تامین کنه. کارفرمایی که طبق نص قرآن و مطابقت با حرفاش میتونی بفهمی در دشمنی با خدا شمشیر از رو بسته.

9 - نتیجه و محصول کاری که انجام می دی  و تولیدات ات مخالفت با اسلام نباشه و حتی بی اثر و خنثی نباشه و بلکه هم جهت با منافع و اهداف مسلمانان و اسلام باشه.